Primadonna Romania
Bună! Bine ai venit pe PRIMADONNA ROMANIA, forumul românesc dedicat formaţiei coreene FTISLAND.
Noi te ţinem la curent cu tot ce este nou despre băieţi. Aşadar, înregistrează-te.
Let's have a Beautiful Journey!
Primadonna Romania
Bună! Bine ai venit pe PRIMADONNA ROMANIA, forumul românesc dedicat formaţiei coreene FTISLAND.
Noi te ţinem la curent cu tot ce este nou despre băieţi. Aşadar, înregistrează-te.
Let's have a Beautiful Journey!
Primadonna Romania

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Thanks To Empty Thanks To Dum 22 Sept 2013, 9:38 pm

Dootzy.HgS

Dootzy.HgS
Fondator
Fondator
Titlu: Thanks To
Dată: 23.09.2013
Gen: Baladă, pop-rock
Limbă: Correană



FTISLAND - 01 Memory


FTISLAND - 02 Falling Star


FTISLAND - 03 Try Again


FTISLAND - 04 Always With You


FTISLAND - 05 Memory (Inst )



https://www.facebook.com/dots.hgs

2Thanks To Empty Re: Thanks To Dum 22 Sept 2013, 10:47 pm

SnowFlake

SnowFlake
Promoter
Promoter
AMAZING! \ Sunt geniale toate piesele, iar melodia de titlu face toti banii, au ales-o foarte bine. E super-emotionant si videoclipul. Chiar ma bucur ca voi ajunge in posesia acestui album, sunt asa de mandra de ei! in love Dovada ca cei 6 ani de experienta isi spun cuvantul... Sunt minunati, sper ca albumul acesta sa aiba parte de ceea ce merita si sa aiba multe, multe vanzari.

FTISLAND FIGHTING!!!

3Thanks To Empty Re: Thanks To Lun 23 Sept 2013, 1:33 am

Amy_SkullHong

Amy_SkullHong
Promoter
Promoter
Aww, ce draguta e "Falling star" ♥. UUUUUUUUUUUU, "Try again" e geniala O.O !!!!! "Always with you" e o balada lenta, numai buna de ascultat ;----------; ♥ Pana si instrumentalul e genial, claaaaaaaaar ♥. OMG.

4Thanks To Empty Re: Thanks To Lun 23 Sept 2013, 5:51 am

andreeaLHK

andreeaLHK
Membru
Membru
hmmm..ce sa spun...WAAAA..in love  imi place memory si videoclipul e bine realizat, dar try again e geniala \m/funny monkey Iar always with you as asculta-o si daca ar fi doar instrumentala (e perfecta pentru o zi cand ploua si mergi ca un aiurit fericit pe strada doar cu muzica in casti:D )..Deci, foarte foarte buna treaba baieti! >:D<

Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum