Primadonna Romania
Bună! Bine ai venit pe PRIMADONNA ROMANIA, forumul românesc dedicat formaţiei coreene FTISLAND.
Noi te ţinem la curent cu tot ce este nou despre băieţi. Aşadar, înregistrează-te.
Let's have a Beautiful Journey!
Primadonna Romania
Bună! Bine ai venit pe PRIMADONNA ROMANIA, forumul românesc dedicat formaţiei coreene FTISLAND.
Noi te ţinem la curent cu tot ce este nou despre băieţi. Aşadar, înregistrează-te.
Let's have a Beautiful Journey!
Primadonna Romania

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1kpop cover dance festival Empty kpop cover dance festival Sam 16 Mar 2013, 8:52 am

nanako maia

nanako maia
50% membru
50% membru
a-ti auzit de junno girls? daca da ce parere aveti despre ele? cautati-le pe youtube daca nu stiti inca de ele. junno girls au participat la festival in korea. ce norocoase Crying or Very sad !!

2kpop cover dance festival Empty Re: kpop cover dance festival Lun 18 Mar 2013, 4:19 am

Cata

Cata
Troublemaker
Troublemaker
Eu ma bucur pentru ele deoarece ne fac cunoscuta tara I love you . Sunt frumoase, arata bine si canta bine. Nu pot spune ca nu ma incearca putin invidia, dar sentimentul asta cred ca il avem toate

https://www.facebook.com/catalina.andreea.14

3kpop cover dance festival Empty Re: kpop cover dance festival Dum 24 Mar 2013, 4:10 am

nanako maia

nanako maia
50% membru
50% membru
corect... as vrea si eu sa particip la festival, dar nu cred k sunt asa buna la dans(ma ocup mai mult cu cantatul), dar poate o sa ma vedeti si pe mn peste catva timp pe acolo, doar dc se mai organizeaza :p

Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum